Субота

У категорії матеріалів: 4

Сортувати за: Даті

Азбука читача

Мої файли | Переглядів: 299 | Завантажень: 0 | Додав: Olena | Дата: 22.02.2015 | Коментарі (0)

Тема: Розмноження та розвиток рослин

Мета: перевірити і узагальнити знання учнів з вивченої теми; розвивати пізнавальну активність, вміння застосовувати знання на практиці, логічно мислити, удосконалювати вміння працювати з додатковою літературою, забезпечувати інтеграцію знань, формувати толерантне ставлення до іншої думки, оцінки.

Обладнання: ноутбук, слайди конвалії, гладіолуса, нарциса, пачка печива, пакет кукурудзяних паличок, горіхи, пакетик халви, яблука, кімнатна рослина, барабан, дерев’яний молоток

Тип уроку: узагальнюючий урок

Форма проведення: урок-аукціон

Мої файли | Переглядів: 1069 | Завантажень: 0 | Додав: Olena | Дата: 24.02.2013 | Коментарі (0)

РОЗРОБКИ УРОКІВ МАТЕМАТИКИ З ВИКОРИСТАННЯМ

КОМП'ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Мої файли | Переглядів: 1055 | Завантажень: 219 | Додав: Olena | Дата: 30.01.2013 | Коментарі (0)

У жовтні 1936 року наша школа вперше відкрила свої двері перед учнями та вчителями. Колектив неповної семирічної російської школи № 5 був невеликим. Перший директор – Ракуленко Іван Петрович.
           Будівля тодішньої школи – лише центральна частина нинішньої.
Мої файли | Переглядів: 306 | Завантажень: 31 | Додав: Olena | Дата: 24.01.2013 | Коментарі (0)