Вівторок
28.05.2024
23:51
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Славутська гімназія №5
Головна Реєстрація Вхід
Інформація для батьків »
Меню сайту

Наше опитування
Селфі з вчителем....
Всього відповідей: 61

Лист Міністерства  цифрової трансформації України від 23.01.2020 № 1/06-6-218 про розвиток  цифрових навичок  громадян.

 СПІЛЬНЕ  ЗВЕРНЕННЯ  ДО  БАТЬКІВ

Державна служба України з надзвичайних ситуацій та Міністерство освіти і науки України вкрай стурбовані зростанням загибелі та травмування дітей. За статистикою в нашій країні в мирний час внаслідок нещасних випадків щодня гине 3 дитини!

Легковажне поводження дітей з вогнем, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків. І виною цьому – батьківський недогляд. Статистика трагедій свідчить: здебільшого нещастя трапляються тоді, коли діти залишаються вдома самі, без нагляду дорослих.

Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина, особливо до батьків.

 

Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду!

 

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам'ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди, потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить лише від нас самих!

 

Освітній процес в НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія" 5 з 12 березня 2018 року відновлено.РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЛАВУТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

№ 72 від 26.02.2018 року

Про тимчасове призупинення освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти, закладах позашкільної освіти та закладах культури міста Славути

Відповідно до частини другої статті 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», пункту 9.20 Розділу 9 Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 14 серпня 2001 року № 63, підпункту 5 пункту 5 розділу IV Порядку організації та проведення санітарно-протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню грипу та гострих респіраторних інфекцій, затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 06 листопада 2015 року № 732, статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту», на підставі листа Славутського районного лабораторного відділення Державної установи «Хмельницький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» від 23 лютого 2018 року № 01/59, з метою запобігання поширення захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції серед учасників освітнього процесу, керуючись статтею 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Славутської міської ради, ВИРІШИВ:

1. Тимчасово призупинити освітній процес в закладах загальної середньої освіти міста: загальноосвітній школі I-III ступенів № 1 м. Славути Хмельницької області, навчально-виховному комплексі «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія» м. Славути Хмельницької області (крім дошкільного навчального закладу), загальноосвітній школі I-III ступенів № 3 м. Славути Хмельницької області, загальноосвітній школі I-III ступенів № 4 м. Славути Хмельницької області, навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів, гімназія» № 5 м. Славути Хмельницької області, загальноосвітній школі I-III ступенів № 6 м. Славута Хмельницької області, загальноосвітній школі I-III ступенів № 7 м. Славути Хмельницької області, Славутському навчально-виховному комплексі «Спеціалізована школа І - ІІІ ступенів, ліцей «Успіх» Славутської міської ради Хмельницької області, навчально-виховному комплексі «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» м. Славути Хмельницької області (крім дошкільного навчального закладу) з 27 лютого 2018 року до стабілізації епідемічної ситуації.

2. Тимчасово призупинити освітній процес в закладах позашкільної освіти міста: Будинку дитячої творчості, Дитячо-юнацькій спортивній школі м. Славута, Славутській міській станції юних техніків, Славутському еколого-натуралістичному центрі школярів, Славутському міському центрі туризму і краєзнавства з 27 лютого 2018 року до стабілізації епідемічної ситуації.

3. Тимчасово призупинити освітній процес в закладах культури міста: Дитячій школі мистецтв з 27 лютого 2018 року до стабілізації епідемічної ситуації.

4. Здійснити організаційні заходи щодо виконання навчальних планів, програм в загальноосвітніх навчальних закладах та закладах культури міста з урахуванням вимог чинного законодавства України.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Піголя І.Д, організацію виконання - начальника управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради Перепелицю Е.М.

Міський голова В.Б. Сидор

  Оздоровча кампанія

 НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія" №5 проводить набір учнів у пришкільний табір "Фантазери".  

                                                                                                                                Порядок прийому дітей до 1 класу(Лист МОН України)


ОБЕРЕЖНО! ГРИП!

              Небезпечна хвороба. Грип - гостра респіраторна інфекція, при якій вірус вражає клітини слизистої оболонки дихальних шляхів, - від носа до найдрібніших бронхів. Запальний процес супроводжується нежиттю (риніт), запаленням додаткових пазух носа (синусит), гортані (ларингіт), порушенням дихання (круп), кашлем (бронхіт). Але ці прояви - півбіди. Головна небезпека полягає в тому, що грипозний вірус циркулює в крові і отруює організм, порушуючи ряд життєвих функцій. Це проявляється високою температурою, головними і м’язовими болями, блювотою, галюцинаціями. У найбільш важких випадках грип викликає токсикоз з поразкою дрібних судин і множинними крововитоками в різні органи, пневмонію, поразку серцевого м’яза. Під час захворювання різко порушуються механізми захисту від мікробів, що постійно знаходяться у верхніх дихальних шляхах. Уражені клітини трахеї і бронхів відмирають, відкриваючи шлях інфекції в глибші тканини і утрудняючи очищення бронхів. Одночасно вірусів пригнічує функції імунної системи. І хоча "період беззахисності" триває всього декілька годин, цього буває достатньо для того, щоб бактерії, що знаходяться в дихальних шляхах, викликали пневмонію або "збудили до життя " інші респіраторні віруси.

              Тривожні сигнали (вимагають термінового виклику лікаря або швидкої допомоги):

- втрата свідомості;

- відмова від прийому води або іншої рідини;

- судоми;

- повторна блювота;

- швидка поява на шкірі яскравого висипу.

             Такий важкий грип небезпечний для кожного, але особливу загрозу він представляє для осіб з хронічними захворюваннями серця, легенів, нирок. Для цих хворих небезпечна навіть легка форма грипу - вона може істотно погіршити перебіг хвороби. Особливо важко переносять захворювання діти з неврологічною патологією - у них різко порушується дихання.

Дуже небезпечне ускладнення грипу пневмонією. Батьки обов’язково повинні знати ознаки, що дозволяють запідозрити її у дитини, хворої грипом (або іншою вірусною інфекцією):

- температура вище 38,0° більш 3-х днів;

- крекчуче дихання;

- частота дихання більш: діти 0-2 міс.: 60 вдихів/видихів за хвилину, діти 2-12 міс.: 50, діти 1-3 років: 40;

- западання грудної клітки;ціаноз (синіють губи, шкіра);

- повна відмова від їжі;

- неспокій або сонливість.

                 За наявності одного або декількох вищезгаданих ознак діагноз "пневмонія" вельми вірогідний.

                 Як уберегтися від зараження. Зараження грипом відбувається при вдиханні крапельок мокроти, що виділяються хворим при кашлі або чханні. Дорослі під час епідемії грипу носять маски. Це дуже ефективний метод захисту від зараження самого себе і оточуючих. Але грипозна інфекція легко передається і через забруднені руки. При рукостисканні, через дверні ручки і інші предмети віруси переходять на руки здорових людей, а звідти потрапляють до них в ніс, очі, рот. У будь-якому випадку, частіше мийте руки, особливо під час хвороби або догліду за хворим. Постарайтеся зменшити число контактів дитини з джерелами інфекції. І хай дитина якомога більше гуляє - на свіжому повітрі заразитися грипом практично неможливо. Великі дози аскорбінової кислоти, сік часнику, цибулі, а також одне з ароматних масел - евкаліпта, ялиці, розмарину, лаванди, чебрецю, лимона, м’яти, нанесене на носову хустку, допоможуть стати захистом на шляху грипу. Цими оліями можна скористатися, використовуючи арома-лампи.

                Під час епідемії. В період епідемії пийте більше натуральних соків. Зелений чай і чаї з лікарських трав допоможуть протистояти грипу. З цією метою в харчуванні варто збільшити вживання меду і медопродуктів, лимонів, моркви, волоських горіхів, цибулі, часнику, чорної смородини.

               Про лікування.

               Спочатку - про режим і харчування. Температура в кімнаті хворого не повинна бути вище 18-19°, під час сну - ще нижче. Часте провітрювання полегшує не тільки дихання, але і нежить. Харчування при грипі не вимагає особливої дієти. Якщо дитина їсть гірше, ніж зазвичай, запропонуєте їх щось смачне, її улюблену страву (але не занадто - відучувати буде складно). Якщо дитина не їсть, не наполягайте - як тільки стан покращиться, апетит відновиться.

Наслідком вірусної інфекції є висипання герпесу, найчастіше на губах або носі. Іноді він вискакує на рогівці очей або внутрішніх органах, лікування таких висипань - справа відповідних фахівців. Вірус можна передати здоровій людині через поцілунки, а рушником перенести на інші слизові.

У середньому лікування неускладненого грипу закінчується на 7-10-й день, але астенічний стан після нього може затягтися надовго. В боротьбі з ним підійдуть вітамінні напої, вітаміни, посилене харчування, легкі фізичні навантаження, прогулянки, дозоване ультрафіолетове опромінення, лазня. Лікуйте грип до кінця та пам’ятайте: це далеко не безневинне захворювання й ті, хто переносить його на ногах, мають більше шансів одержати ускладнення з боку серця, легень, нирок та інших органів та систем.

            Вакцинація.

            Вакцинація проти грипу вважається добровільним профілактичним заходом для широкого загалу населення, хоча є рекомендовані групи ризику, для яких вакцинація є бажаною. Зокрема, це літні люди, особи з послабленим імунітетом, а також особи, які за специфікою своєї діяльності знаходяться в постійному контакті з великим колом осіб.

            Усі сучасні вакцини досить ефективні. Вони забезпечують захист через два місяці після вакцинації в 89-92% вакцинованих. Імунітет проти хвороби виникає вже через два тижні після щеплення. Імунітет після вакцинації зберігається протягом року.Оголошення

        НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія» № 5 проводить набір учнів 1- 11 класів у пришкільний табір відпочику з денним перебуванням «Фантазери». Батьки можуть обрати розрахунок вартості путівки у пришкільному таборі.

Розрахунок

 
 

вартості путівок  у  таборах відпочинку з денним перебуванням, літніх мовних школах або  мовних таборах, школах олімпійського резерву для обдарованих учнів на базі загальноосвітніх навчальних закладів міста влітку 2016 року

 

 

 

І варіант:

за кошти батьків

з доплатою 60%

з доплатою 80%

 

1 день

14  днів

1 день

14  днів

1 день

14  днів

 

Харчування          

(повне 2-разове сніданок та обід)

18,00

252,00

10,80

151,20

14,40

201,60

 

Канцтовари та призи

2,00

28,00

1,20

16,80

1,60

22,40

 

Організація заходів дозвілля

2,00

28,00

1,20

16,80

1,60

22,40

 

разом

22,00

308,00

13,20

184,80

17,60

246,40

 
                 

ІІ варіант:

за кошти батьків

з доплатою 60%

з доплатою 80%

 

1 день

14  днів

1 день

14  днів

1 день

14  днів

 

Харчування                       (неповне 2-разове: сніданок(булочка+напій) та обід)

14,00

196,00

8,40

117,60

11,20

156,80

 

Канцтовари та призи

2,00

28,00

1,20

16,80

1,60

22,40

 

Організація заходів дозвілля

2,00

28,00

1,20

16,80

1,60

22,40

 

разом

18,00

252,00

10,80

151,20

14,40

201,60

 
                 

ІІІ варіант:

за кошти батьків

з доплатою 60%

з доплатою 80%

 

1 день

14  днів

1 день

14  днів

1 день

14  днів

 

Харчування                                  (одноразове  - обід)

10,00

140,00

6,00

84,00

8,00

112,00

 

Канцтовари та призи

2,00

28,00

1,20

16,80

1,60

22,40

 

Організація заходів дозвілля

2,00

28,00

1,20

16,80

1,60

22,40

 

разом

14,00

196,00

8,40

117,60

11,20

156,80

 

 

                                                    

 

 

 


Оголошення

             НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія» № 5 проводить набір учнів до 5,9,10-х гімназійних класів. Заяви на вступ подаються щоденно з 9.00 до 16.00. Конкурсні випробування відбудуться:

в 5 класи

  • 9 червня з української мови;
  • 11 червня з математики.

в 9, 10 класи

  • 12 червня з української мови, математики.

Початок о 1000 годині.

    Поза конкурсом зараховуються учні, які отримали свідоцтво з відзнакою, нагороджені Похвальним листом «За високі досягнення в навчанні», призери, переможці ІІ, ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад, учасники ІІ та ІІІ етапів конкурсів – захистів науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

         У НВК створено комфортні та безпечні умови для навчання та виховання гімназистів. До послуг дітей сучасний бібліотечно-інформаційний центр, кабінет психолога, мультимедійний та комп’ютерний класи, навчальні кабінети, спортивна зала, а також широкий спектр гуртків та клубів за інтересами, спортивних секцій, додаткових групових консультацій з  базових дисциплін, організація змістовного відпочинку та дозвілля у другій половині дня.

           Гостинно запрошуємо  до нас на навчання.

Довідки за телефоном: 2-22-94 (директор); 2-26-37 (секретар).

   

 

         

                                                                                                

  


Зверніть будь-ласка увагу - це важливо!!!!!

Пам'ятка населенню дії під час та після закінчення артобстрілу /info/doc1_artobstril.doc

Оповіщення про НС  /info/doc1_opovosennyaiproins-2-.doc
Допомога постраждалим /info/doc2_dopomoga_postrazdalomu.doc

Сімейний план на випадок НС /info/doc2_sim_plan-1-.doc

Увага! Евакуація!   /info/doc3_evakuaciya.doc

Увага! Терористичний акт!   /info/doc3_ter_akt.doc

 

Перша медична допомога при сильній кровотечі    /info/doc4_krovotecha.doc

Як вижити в квартирі під час обстрілів     /info/doc4_v_kvartire.doc

Паніка - це дуже небезпечно   /info/doc5_natovp.doc

Про небезпеку виявлення вибухонебезпечних предметів   /info/doc5_vibuhovi_predmeti-1-.doc

Вхід на сайт

Годинник

Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Ми у Facebook