П`ятниця

Дошка оголошень »

Оголошення для батьків майбутніх першокласників

УВАГА!

ШАНОВНІ БАТЬКИ

Повідомляємо, що на даний період у кабінеті профілактичних щеплень  КЗ «Славутський центр ПМСД» наявна вакцина:

• проти дифтерії та правцю;
  • проти поліомієліту;
  • туберкулін (для проведення Реакції  Манту).

Щоб запобігти погіршенню епідеміологічної ситуації, необхідно зробити дані щеплення  дітям, яким підійшов термін вакцинації.

Не потрібно ігнорувати запрошення на щеплення, а  слід  відвідати свого дільничого лікаря та  вирішити питання про проведення профілактичних  щеплень.

ОГОЛОШЕННЯ!

Про веб -конференцію

Про проведення серпневої конференції та графік методичних об'єднань

Оголошення

НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія» № 5 проводить набір учнів до 5,9,10-х гімназійних класів. Заяви на вступ подаються щоденно з 9.00 до 16.00. Конкурсні випробування відбудуться:

в 5 класи

• 9 червня з української мови;
  • 11 червня з математики.

в 9, 10 класи

• 12 червня з української мови, математики.

Початок о 1000 годині.

Поза конкурсом зараховуються учні, які отримали свідоцтво з відзнакою, нагороджені Похвальним листом «За високі досягнення в навчанні», призери, переможці ІІ, ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад, учасники ІІ та ІІІ етапів конкурсів – захистів науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

У НВК створено комфортні та безпечні умови для навчання та виховання гімназистів. До послуг дітей сучасний бібліотечно-інформаційний центр, кабінет психолога, мультимедійний та комп’ютерний класи, навчальні кабінети, спортивна зала, а також широкий спектр гуртків та клубів за інтересами, спортивних секцій, додаткових групових консультацій з  базових дисциплін, організація змістовного відпочинку та дозвілля у другій половині дня.

Гостинно запрошуємо  до нас на навчання.

Довідки за телефоном: 2-22-94 (директор); 2-26-37 (секретар).

Картинка

Графік проведення новорічних ранків та балу-маскараду /ogolosheny/grafik_rankiv_novij.doc

Картинка

НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія" № 5 запрошує на засідання загальношкільного батьківського комітету, яке відбудеться 18 грудня 2014 року о 18.00 год.

14 листопада для НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія» №5 - день особливий. Щороку відбувається посвята в гімназисти учнів 5-х класів.Ось і цього року велика шкільна родина зібралася у актовому залі на урочисте дійство.

Винуватців свята привітали: директор гімназії Савчук Галина Петрівна, голова загально шкільного батьківського комітету Зембіцька Людмила Геннадіївна, президент шкільного парламенту «Рада лідерів»Ткачук Катерина

Зворушливо пролунали слова клятви юних гімназистів, урочисто звучав гімн гімназії. І ось, настає незабутня мить вручення значків гімназиста!

Навчання в гімназії  дає змогу учням отримати широкі знання із предметів, постійно поглиблювати свої навички. Незабаром юні гімназисти здобудуть нові знання, побувають на цікавих екскурсіях. А поки що всі задоволені і з ентузіазмом мріють про майбутнє.

В добру путь, дорогі гімназисти!

Картинка

5 квітня 2014 р. у НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія» № 5 було проведено День відкритих дверей, який пройшов у формі фестиваля науки і творчості. Він включав маршрути творчості педагогів та учнів НВК: «Чомусики», «Ерудити», «Майстерня творчості й краси», «Розумники й розумниці», «Економічний ярмарок».

21 травня у НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст., гімназія» №5 проводиться «День відкритих дверей»

У програмі Дня:

·        Відвідування відкритих уроків педагогів НВК;

·        Проведення екскурсії по навчальних кабінетах;

·        Ознайомлення з виставкою педагогічних інновацій вчителів «Від творчого вчителя – до творчої особистості учня»;

·        Концерт учасників художньої самодіяльності.

Запрошуємо батьків, представників громадськості, випускників, учнів, відвідати День відкритих дверей НВК

Адміністрація НВК

25 березня 2013 року відбудеться Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги "Це знають всі, і знають діти: Книжкова Країна - найкраща у світі". Запрошуються учні 1-3 класів.

13.03.2013 р. в НВК відбудеться міський семінар вчителів математики на тему "Математичні задачі економічного змісту як засіб реалізації прикладної спрямованості математики".

22.02.2013 р. в НВК відбудеться шкільна лінійка за результатами діяльності НВК у І семестрі 2012-2013 рр. о 13:00  в спортивній залі. Запрошуються учні 5-11 класів, вчителі та батьки.

«  Квітень 2024  »