Субота
27.07.2024
06:59
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Славутська гімназія №5
Головна Реєстрація Вхід
Інформація для Батьків »




Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 176

ЯК ПОВОДИТИСЬ ПІД ЧАС ЗНО ?

Пам'ятка випускникові

1.Позбутися хвилювання у перші хвили­ни тестування допоможе глибоке дихання: зробіть вдих, потім повільний видих, уяв­ляючи при цьому, що вдихаєте цілющий
кисень, енергію, а видихаєте — хвилювання, невпевненість.

2.Не слід лякатися та засмучувати­ся у першу ж хвилину іспиту, що нічо­го не знаєш. Такого просто не може бути! Почніть із того запитання, на яке можете правильно відповісти. Поступово пригадаєте й інші відповіді.

3.Якщо не знаєте відповіді, то краще за­питання залишити й перейти до наступного. Якщо залишиться час, можна буде потім повернутися.

4.Пам'ятайте, що завдання в тестах не пов'язані одне з одним, тому знання, які застосували в одному, вже вирішеному, за­звичай не допомагають, а тільки заважають концентруватися та правильно відповідати далі.

5.Більшість завдань можна швидше ви­рішити, якщо не шукати одразу правильний варіант відповіді, а послідовно виключати ті, які явно не підходять. Метод виключення дозволяє сконцентрувати увагу на одному-двох варіантах.

6.Залиште час для перевірки своєї робо­ти, щоб встигнути продивитися її та помі­тити явні помилки.

П'ЯТЬ СПОСОБІВ УСЕ ВСТИГНУТИ

1.Незабаром розпочнуться іспити ЗНО. Як усе встигнути вивчити, повторити та ще й вирішити особисті справи? Скористайтесь цими способами у боротьбі із втомою, на­пруженням, браком часу.

2.Плануйте завтрашній день. Заведіть блокнотик, у який щовечора записуйте, що вам треба зробити завтра. І обов'язково Пере­віряйте, чи все із запланованого встигли зробити. Не дивіться телевізор. Ваше життя на­багато цікавіше, ніж життя героїв серіалу чи події у світі. Якщо станеться щось гло­бальне, то ваші друзі, родичі сповістять вас.

Не забувайте, вам ще потрібно багато встигнути для свого зоряного майбутнього! Переконайтесь — життя без телевізора є.

 3.Навчіться відпочивати. Відпочинок теж потрібно занести до списку важливих справ. Тільки після доброго відпочинку, прогулян­ки відновиться ваша розумова працездат­ність і здатність запам'ятовувати складний навчальний матеріал.

4.Переводьте увагу з одного заняття на інше. Зміна видів робіт усуває одноманітність. Піс­ля того, як ви 3 години просиділи за книж­ками, можете піти на консультацію до друзів або допомогти батькам.

5.Визначте пріоритети. Почніть свій день із вирішення важливого завдання. Менш важливі справи залиште на завтра.

 

Джерело:

http://chutosvita.at.ua/publ/1-1-0-12

Вхід на сайт

Годинник

Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Ми у Facebook