28.10.2024

»

Головна » 2013 » Лютий » 8 » Досягнення у педагогічній діяльності
Досягнення у педагогічній діяльності
Активним творцем закладу нового типу став колектив творчих, ініціативних, компетентних вчителів, який працює над проблемою "Розвиток інтелектуально-творчиш здібностей школярів через інноваційний простір НВК". Учнівський колектив та батьківська громадськість представлена Радою НВК, батьківським комітетом та піклувальною радою.
           Сьогодні в учительському сузір'ї НВК 38 вчителів, з них 2 - "вчителя-методиста", 6 "старших вчителів", 18 вчителів мають вищу кваліфікаційну категорію. Серед ни переможець Всеукраїнських конкурсів Мархайчук М.В., класних керівників - Полончук А.І., преможці обласного конкурсу на кращу правовиховну роботу Марчук О.В. та Остапенко О.О., переможець ІІ етапуВсеукраїнського конкурсу "Добро почин6ається з тебе" Якимчук Г.А., переможці міського конкурсу "Чисте місто - чиста совість" - Єфімова О.О., Остапенко О.О., Якимчук Г.А., дипломат Всеукраїнського конкурсу "Творчі уроки" - Гуцалюк Т.В., переможець Всеукраїнського конкурсу "Україна вишивана" Подворна О.В. та інші.
         Інноваційна освітня діяльність НВК характеризується пошуком нових та вдосконаленням існуючих концепцій, принципів, підходів до освіти, суттєвими змінами в змісті, формах і методах навчання, виховання, управління навчально-виховним процесом. Невід'ємною складовою науково-дослідної роботи є контроль ефективності, впровадження інноваційних педагогічних технологій у навчальний процес.
            Вчителі НВК успішно впроваджують в навчально-виховний процес інноваційні та прогресивні методики та технології: проектну технологію (вч. Марчук О.В., Сладковська І.А., Рєпкіна Т.О.), технологію особистісно-комунікативного навчання (вч. Костюкевич О.В., Трофімова В.Ю.), технологію співпраці індивідуальностей (вч. Скрипнюк А.В., Полончук А.І.), методику тестування (вч. Василець О.С., Задворна Л.Г.), технологію розвивального навчання (вч. Мельник Т.О., Петречук О.П., Гуцалюк Т.В.), інформаційно-комунікативні технології (вч. Василець О.С., Могольницька Л.А.). Велика увага приділяється здійсненню інтеграції економіки з іншими навчальними предметами, розроблені програми "Інтеграція екон6омічної освіти в гімназії", "Розвиток творчих обдарувань гімназиста".
            Один із провідних напрямків роботи методичного кабінету - створення банку інновацій та картотеки передового педагогічного досвіду вчителів навчального закладу. Протягом останніх років у методичному кабінеті НВК вивчено, узагальнено та систематизовано матеріали з досвіду роботи понад 20 педагогів НВК, серед них: Трофімової В.Ю., Степчин В.Ф., Скрипнюк А.В., Марчук О.В., Гуцалюк Т. В., Мельник Т.О., Василець О.С., Бурковської Г.Б., Могольницької Л.А., Рєпкіної Т.О., Пузир Л.В., Несен Н.М., Гайдук С.А., Мартинюк Г.М., Распопова В.О., Власюк О.А. Петречук О.П.
Переглядів: 477 | Додав: Olena | Рейтинг: 1.0/1

«  Лютий 2013  »