Субота
26.10.2024

»

Головна » 2014 » Грудень » 4 » Акція "Діти за мир"
Акція "Діти за мир"

На підтримку перемир’я, оголошеного Президентом України щодо військових дій на Сході України, учні НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст., гімназія» №5 м. Славути долучилися до регіональної акції «Діти за МИР», яка пройшла 16 вересня.

Учні НВК вишикувалися з синьо-жовтими кульками, до яких прикріплені листівки «Діти Славути за мир», «Ми за мир», «Ні війні!».  Гордо пролунав на шкільному подвір’ї  Гімн України.

Полинули у небо  кульки та дитячі слова:

Щасливі ми, що народилися на чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні. Тут жили наші діди і прадіди, тут живуть наші батьки, тут корінь роду українського.

Ми, українці, повинні пишатися тим, що наша Україна ніколи не поневолювала інші народи, не вела загарбницькі війни, а лише захищала себе від ласих на чуже добро близьких і далеких сусідів.

Пам'ятаймо: патріо­тизм — звичайний стан повсякденного життя лю­дини, який виявляється не тільки в надзвичай­них ситуаціях.  Вірмо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. А ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної, демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Не ділімо цю землю,

Не ділімо це небо,

Не ділімо хатини

Й сім'ї не ділімо!

Бо ми - браття, єдині

В українському слові,

В українськім коріння,

В українській любові

В нашій мирній країні,

Дорогій Україні!

На завершення акції відбувся флешмоб, в ході якого школярі утворили слово «МИР», бо вони твердо вірять, що на нашу землю прийде злагода, мир і спокій! Слава Україні!!!

Переглядів: 365 | Додав: Olena | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2014  »